Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € DPH
0,00 € Spolu

Ceny s DPH

Pokladňa

Ti Sento - značka roka v UK

Zloženie šperkov

Ti-Sento sú luxusné,no napriek tomu nositeľné a nad to všetko dostupné šperky zo striebra. Výroba prvej kolekcie módnych šperkov Ti Sento Milano začala v roku 2002. Filozofia firmy je založená na tvorbe šperkov so skutočne najvyššou kvalitou výroby aká je dostupná. Kamene sú ručne osádzané osádzačmi starej školy (žiadne lepidlo nie je povolené), čím sa Ti Sento uchytilo na popredných miestach na šperkárskom trhu.
18k zlato a drahé kamene tu už boli, avšak boli jednoducho príliš drahé, teda prišlo na rad striebro so senzačným zircónom v rôznych úžasných tvaroch a farbách, ktoré špecifikujú každú módnu sezónu.

Dnes je Ti Sento dostupné vo viac než 30 krajinách Európy. Kolekcia dospela do dizajnu, štýlu a vzhľadu, no nikdy nestratila hravý charakter.
S rozsahom cez 650 kusov šperkov v dvoch kolekciách každý rok, je zahrnutý princíp vymieňania a dopĺňania širokej škály modelov.


Zloženie šperkov Ti Sento Milano:

  1. Ag / striebro 925/000 s povrchovou úpravou - rhodium / šperk zostáva dlhodobo lesklý a chráni pred prípadnou alergickou reakciou na striebro
  2. Kamienky použité v šperkoch sú kvelitné syntetické šperkárske kamene - zirkóny
  3. Syntetické perly
  4. Prírodná, farbená koža